Etkinlik Hakkında

Dikkat! Bu etkinliğin tarihi geçti!

Dünyanın dört bir yanında 16 dilde ve 25 ülkede sahnelenen, Tony Ödülü’ne dokuz kez aday gösterilen ve iki kez bu prestijli ödülü kazanan Ken Ludwig’in ünlü müzikali “Bir Tenor Aranıyor,” Samsun Kültür Yolu Festivali kapsamında izleyicilerle buluşuyor. 1930’lu yılların Amerika’sında geçen bu renkli ve hareketli eser, ünlü bir İtalyan tenorun Amerika’daki ilk performansı öncesi küçük bir otel odasında yaşadığı komik olayları konu alıyor.

Eserin Detayları

Eser Türü: Müzikal

Tarih: 12 Haziran 2024, Çarşamba

Saat: 20:00

Yer: Samsun Opera Sahnesi (Aydın Gün Sahnesi)

Düzenleyen: Samsun Devlet Opera ve Balesi

Sanatçı Kadrosu ve Ekip

Müzikler: Ken Ludwig

Piyano: Anna Tarakanova Shvetcov

Sahneye Koyan: Evin Atik

Koreografi: Şebnem Şenel

Ken Ludwig’in “Bir Tenor Aranıyor” adlı müzikali, izleyicilere 1930’lu yılların Amerika’sına eğlenceli bir yolculuk sunacak. Ünlü İtalyan tenorun, sahneye çıkmadan önce bir otel odasında yaşadığı komik olaylar, müzik ve dansla harmanlanarak sahneleniyor. Samsun Devlet Opera ve Balesi’nin usta sanatçıları, bu unutulmaz eseri Samsun seyircisiyle buluşturacak.

Eğlence dolu bir akşam geçirmek isteyen tüm sanatseverleri Samsun Opera Sahnesi’ne davet ediyoruz. Biletlerinizi erkenden alarak bu unutulmaz deneyimi kaçırmayın. “Bir Tenor Aranıyor” müzikali ile kahkaha ve müzik dolu bir gece sizi bekliyor.

Nasıl Bilet Alırım?

https://biletinial.com/tr-tr/opera-bale/bir-tenor-araniyor-samsun-dob-samsun-kultur-yolu-festivali