İstanbul’da ‘Samsun Tanıtım Günleri’ başlıyor

0

SAMKON (Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu) 22-23-24 Eylül tarihlerinde ‘Samsun Tanıtım Günleri’ organizasyonuna hazırlanıyor

Konfederasyon Başkanı Sezgin Gümüş bu yıl çok farklı bir etkinliğe imza atacaklarını belirterek tüm Samsunluları İstanbul’da yapılacak etkinliğe davet etti.

Her yıl geleneksel olarak yapılan ‘Samsun Tanıtım Günleri‘ İstanbul Yenikapı sahili miting alanında 22-24 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Yenikapı miting alanında birçok etkinliğin olacağı “Samsun Tanıtım Günleri“nde stantlar, sunumlar gerçekleştirilecek. SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş bu yıl çok farklı bir etkinliğe imza atacaklarını belirtirken, Samsunluları 22-24 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan organizasyona davet etti.

- Reklam -

SAMKON’un her geçen gün büyüyen ve gelişen bir sivil toplum kuruluşu olduğunu ve Türkiye’de hemşehri derneklerinde 2. sıraya yükseldiğini belirten Gümüş;’Çok büyük bir aile olma yolunda attığımız adımlar bizlere daha büyük sorumluluklar yüklüyor. Bu yıl Eylül ayında gerçekleştireceğimiz ‘Samsun Tanıtım Günleri‘ diğer yıllarda yapılan etkinliklerde çok farklı bir şekilde yapılacak. Uzun zamandır ekibimizle birlikte bu çalışmayı yürütüyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızı da etkinliğimize davet ettik. İnşallah kendisini bu etkinlikte ağırlamak istiyoruz’ diye konuştu.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X