Lovelet Outlet Destekli Sosyal Sorumluluk Projesi

0

Lovelet Outlet ve Metro Turizm’in ortaklaşa gerçekleştirdiği projede huzurevi sakinleri ve köylerden davet edilen yaşlılar güzel bir gün geçirmeniz mutluluğu yaşadılar

Lovelet Outlet ve Metro Turizm, Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevi sakinlerini ve köylerden davet edilen yaşlılara unutamayacakları bir gün yaşattı. Organizasyon Samsun Kent Müzesi gezisi ile başladı. Daha sonra huzur evi sakinleri Lovelet Beyaz Ev Restoranda yemek yiyerek Cinejoy Sineması’na vizyonda yer alan duygu yüklü bir film olan ‘Babam’ filmini izlediler. Lovelet Outlet ve Metro Turizmin birlikte hayata geçirdiği projenin amacının insana hizmet etmek ve hayatlarında daha önce hiç sinemaya gitmemiş büyüklerimizi sevindirmek olduğu dile getirildi.

Sinema filminin sonunda huzurevi sakinlerine ve köylerden gelen yaşlıların yüzlerinde tebessüm oluşturmak adına hediyeler dağıtıldı.

- Reklam -

Karadeniz’in en büyük Outlet Alışveriş Merkezi olan Lovelet Outlet Yaptığı etkinlikler ve kampanyaların yanı sıra gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X