Lovelet Outlet’ten Öğretmenlere Tiyatro bileti hediye

0

Lovelet Outlet, 24 Kasım – 24 Aralık tarihleri arasında danışma bankosuna gelip öğretmen kartını gösteren tüm öğretmenlere tiyatro bileti hediye ediyor

Atatürk’ün “Başöğretmenliği” kabul ettiği gün olarak kutlanan 24 Kasım Öğretmenler gününde, bu özel mesleği icra eden öğretmenleri onurlandırmak öğrencilere iyi bir kılavuz olarak aydınlık geleceğe taşımak için bir yıl boyunca çalışan öğretmenlere, bir günlüğüne de olsa içten bir şekilde tebrik etmek onlara verilebilecek en güzel teşekkür olacaktır. Lovelet Outlet’te Öğretmenlere özel 24 Aralık’a kadar öğretmen kartıyla gelen her öğretmene Tiyatro bileti hediye etmeye devam edecek.

Karadeniz’in en büyük Outlet Alışveriş merkezi olan Lovelet Outlet yaptığı etkinlikler ve 4 mevsim Outlet olma özelliğiyle Karadeniz halkının beğenisini kazanmaya devam ediyor. Tekstilden Mobilya ya kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olan Lovelet Outlet, öğretmenler gününe özel indirim fırsatlarıyla siz değerli ziyaretçilerine kaliteli bir alışveriş keyfi sunuyor.

- Reklam -

Lovelet Sahnesi Tiyatro Gösterileri

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X