Lovelet’te 19 Mayıs Coşkuyla kutlandı

0

Samsun’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Lovelet AVM çalışanları alışveriş için gelen konuklarla birlikte coşkuyla kutladı

Lovelet Outlet; 99 yıl önce Samsun’dan başlayarak dünyada eşi benzeri görülmemiş ulusal bağımsızlık mücadelesini zaferle sonuçlandıran ve bunu Cumhuriyet’in ilanıyla taçlandıran Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm silah arkadaşlarını şükranla andı.

Karadeniz’in en büyük Outleti olan Lovelet AVM, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını bu özel güne yakışır biçimde kutladı.

- Reklam -

Tüm alışveriş merkezi yönetimi, çalışanları ve değerli ziyaretçilerin katılımıyla gerçekleşen törende tüm alışveriş merkezinde çalışanlar Türk Bayraklı t-shirt giyerken AVM’ye kırmızı ya da beyaz giyinerek gelen her ziyaretçiye Türk bayraklı t-shirt armağan edildi.

Türk Bayrağı konsepti ağırlıkta olduğu etkinlikte AVM Türk bayraklarıyla süslenirken alışveriş merkezi önünde AVM çalışanları ile birlikte toplu saygı duruşu ve istiklal marşı okundu.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X