Piazza 2016’yı Neşe ile Karşıladı

Göz kamaştıran süslemeleri ve ışıl ışıl koridorları ile Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi yılbaşında şehrin parlayan yıldızı oldu. Çeşitli etkinlikler, sürprizler ve yüzlerce hediye ile yeni yılı karşılayan Piazza AVM, 2016’ya göz alıcı bir başlangıç yapmak isteyenlerin adresi oldu.

Yılbaşı haftası, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne gelen ziyaretçilerin alışveriş deneyimi çok keyifli geçti. Piazza’nın koridorunda yükselen 8 metre uzunluğundaki çam ağacı heybetiyle göz kamaştırırken, Piazza’nın Trio grubu birbirinden neşeli melodileri ile Samsunlulara müzik ziyafeti çekti.

Deniz Kayahan’ın özel tasarımı olan ve yeni yıl heyecanını harlayan Ateş isimli çamdan kadın görsel bir şölen sundu. Eteklerinde yeni yıl süslerini ve umutlarını taşıyan Ateş, Piazza ziyaretçilerine yılbaşı gecesinin olmazsa olmazı tombalayı hediye ederken hem ziyaretçilerin hem de mağaza çalışanlarının yoğun ilgisi ile karşılaştı.

- Reklam -

Piazza AVM’nin bünyesinde yer alan ulusal ve uluslararası birçok marka, yılbaşına özel indirimleriyle hediye arayanların heyecanına ortak olurken, bir kişinin BMW 318i, onlarca kişinin teknolojik ürün kazanacağı Piazza’nın yeni yıl kampanyası ise son başvuru tarihi 31 Aralık’a kadar yoğun ilgi gördü.

Özel günlerin ve haftaların anlam ve önemine uygun etkinlikler ile hem yetişkinlere hem de küçüklere yönelik aktivitelere ev sahipliği yapan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yılbaşına özel süslemeleri, kampanya ve indirimleri ile yılbaşı alışverişinin en keyifli adresi oldu.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Yorumlar