Samsun Gençlik Festivali başlıyor

0

Karadeniz’de bir ilk… Samsun Gençlik Festivali, 19 – 20 – 21 Mayıs 2017’de %100 müzik ve eğlence ile Türk rock müziğinin en güçlü isimlerini ağırlayacak!

Geçtiğimiz yıl, Zeytinli Rock Festivali’nde, 70’den fazla sanatçı ve 100.000’den fazla müzikseveri buluşturarak, Türkiye müzik festivali tarihine damga vuran MİLYON YAPIM, 2017 yılında, yepyeni bir festivali daha müzikseverlerle buluşturmayı hedefliyor.

19 – 20 – 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Samsun’da Sheraton Grand Beach’te düzenlenecek olan Samsun Gençlik Festivali, Karadeniz’de yaşayan tüm müzikseverleri %100 müzik ve eğlence ile ağırlamaya hazırlanıyor.

Günde 7 sanatçının sahne alacağı, günlük ve kombine bilet satışının olacağı festivalde, kamp alanı bulunmayacak. Milyon Yapım organizasyonunda ve Umut Kuzey genel koordinatörlüğünde, 19 – 20 – 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan festivalin biletleri satışta…
Kral Pop Tv medya sponsorluğunda, Red Bull desteğiyle, Türkiye’nin yeni gençlik kanalı Milyon Tv ekranlarında da yayınlanacak festivalin sosyal medya paylaşımları #SGF2017 hashtagi ile yapılacak.

19 MAYIS CUMA

ATHENA

SELDA BAĞCAN & BOOM PAM

PİLLİ BEBEK

UMUT KUZEY

FLÖRT

YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ

YOK ÖYLE KARARLI ŞEYLER
20 MAYIS CUMARTESİ

MFÖ

FERİDUN DÜZAĞAÇ

PİNHANİ

YENİ TÜRKÜ

İSKENDER PAYDAŞ

LUXUS

WHAT DA FUNK & GÜLÇİN ERGÜL
21 MAYIS PAZAR

TEOMAN

ŞEBNEM FERAH

MANGA

CEM ADRİAN

ADAMLAR

JEHAN BARBUR

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X