Samsunlulardan Burçları Yanıltan Davranışlar

Samsunlulardan Burçları Yanıltan Davranışlar

Herkes tarafından merak edilen Samsun, şaşkına çeviren olaylar arasında ilk sıralarda yer alırken, insanlarının burçlara dayalı karakteristik özellikleriyle tanınmak istenildiği zaman daha merak uyandıran bir şehir olur. Bu yüzden insanlarıyla sohbet etmek, zaman geçirmek herkes için daha eğlenceli hale gelebilir. Çünkü bilinir ki farklı kafa yapıları söz konusudur.

Bir Samsunlu her ortamda çok kolay anlaşılır. Karşılaştığınız kişinin davranışları ve düşünceleri ilk 10 dakika içerisinde kendini ele verir. Herkesi şaşırtmak üzere süregelen sohbetlerin konusu, istem dışı gelişir ve bir şekilde ilerler. Böyle durumlarda da genelde sevecen yapıları ortaya çıkar. Ancak öyle bir şey var ki Samsunlu bir insanın karakteristik yapısını tamamen çözdüm dediğiniz an da yanıltıcı olur ve sizi hayrete düşürür.

Biliyoruz ki burçlarla alakalı olarak insanlar ikiye ayrılır. İnananlar ve inanmayanlar. Aslında bazı yerlerde burçları yanıltan davranışlar ne kadar dikkat çekse de bazı anlarda da tamamen bu kişi diyebilirsiniz. Bu nedenle bir kez daha Samsunlu birinin burç analizleriyle birleştiğinde ortaya çıkan karakterine bakmaya ne dersiniz?

Maceraperest Koç Burcu

Maceraperest Koç Burcu
Maceraperest Koç Burcu

Ateş grubunda yer alan koç burcu, hayatında her zaman hareketlilik ister. Kıpır kıpır enerjisiyle herkesi etkisi altına alır. Macera olmayan bir hayat sevmediğinden aslında tam da Samsun insanlarıyla tamamen uyumludur.

Atılgan ve korkusuz yapılarıyla burç özelliklerinden gelen karakter, tam anlamıyla Samsunlu olmak ile eşleştiğinde ortaya aksi ve inatçı birini de çıkarabilir.  Bilinenler üzerine muziplik Samsun bölgesinde bulunan insanlarda olurken burçların etkisiyle bu iki katına katlanabilir. Ancak sizi koç burcu ile yanıltan özellik ise bir an duygusal yapıya bürünerek çocuk gibi davranan Samsunlu bir koç burcu olabilir.

Değerlerin Değişim Uzmanı Boğa Burcu

Değerlerin Değişim Uzmanı Boğa Burcu
Değerlerin Değişim Uzmanı Boğa Burcu

Toprak grubunda yer alan boğa burcu, her zaman ne istediğini bilse de bir Samsunlu hiçbir zaman ne istediğini bilmez. Sevgi, sanat, müzik ve arkadaşlıklar bir boğa burcu için çok önemli değerlerdir. Ancak Samsunlu bir boğa burcu bunları çok sevse de her zaman kendi düşüncelerini katarak yorum yapar.

Mesela bir Picasso’nun şaheserini, onun yorumunu kabullenerek değerlendirmek yerine tamamen kendi kafasında kurduğu düşüncelerin yorumunu başkalarına kabullendirmeye çalışır. Gereksiz alınganlıkları olan boğa burçlarının hassas yapıları ise Samsun içerisinde yetişen biri olarak farklı davranışlara bürünür. Alınganlıklar alır başını gider ve alınganlık olup olmadığını bile anlayamayacağınız tepkilere dönüşür.

Çok Düşünceli İkizler Burcu

Çok Düşünceli İkizler Burcu
Çok Düşünceli İkizler Burcu

Hava grubunda yer alan ikizler burcu, pozitif yapısının olmasıyla her olayın en iyi tarafını görebilecek yeteneğe sahiptirler. Keskin zekaları ile iyi işler çıkartan ikizler burcu Samsun ruhu ile birleştiğinde harika işler çıkartır. Genelde muzipliklerin bu iki birleşimden ortaya çıkmasıyla sizi şaşırtan olayları görebilirsiniz. İkizler burcu için genelde yenmesi gereken özellikler arasında en çok iletişim konusu geçmektedir.

İkizlerin çok konuşuyor olması sonucunda rahatsızlıklar meydana gelse de yetiştiği ortamdan kaynaklı olarak konuşmalar daha üst seviyelere çıkabilir. Dengesiz düşünceleriyle ünlü olan bu burç için aslında bilinen en büyük yanlışı düzeltmek gerekir. İkizler burcunun kafasında her zaman iki düşünce vardır. Biri olmazsa diğerini garantiler. Burada değişime uğrayan şey ise Samsunlu olarak ikizler burcunun kafasında her zaman en az 10 tane seçeneğin olmasıdır.

Duygusal ama Samsunlu Yengeç Burcu

Duygusal ama Samsunlu Yengeç Burcu
Duygusal ama Samsunlu Yengeç Burcu

Merhametli, iyi niyetli ve yumuşak başlı olma özellikleri sayesinde dikkat çeken su grubuna dahil yengeç burçları, oldukça sabırlı ve anaç bir yapıya sahiptir. En can alıcı özelliği ise duygularının aniden değişebilen yapıya sahip olmasıdır. Şimdi bu özelliğin bir de Samsunlu bir kişinin karakterine göre uyarlandığını düşünürseniz, ortaya gerçekten şaşırtıcı bir kişiliğin çıkabileceğini canlı olarak görebilirsiniz.

Samsunlu ve yengeç burcu olan bir tanıdığınız varsa aşırı dikkatsiz olmalarından dolayı sürekli bir uyarı ile münakaşalar yaşayabilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki bu kişi bir Samsunlu! Bu yüzden her tartışmada muhakkak yenilen taraf olursunuz. Yani sakın duygusallığına kapılmayın.

Ateşin Gücü Aslan Burcu

Ateşin Gücü Aslan Burcu
Ateşin Gücü Aslan Burcu

Güneş grubunun güçlü yıldızlarından olan Aslan burcu, hayatlarında her zaman yönetim gücünü hissetmek isterler. Aşırı detaylara takılan bir Aslanın en ufak detaylar bile gözünden kaçmaz. Her ne olursa olsun gözü hep yukarıdadır. İdeallerini her zaman aklında tutar ve bunları gerçekleştirme arzularını her zaman ön planda tutarlar.

Peki Samsunlu birinin Aslan burcu olması neleri etkiler? Tabii ki daha inatçı ve gururlu olurlar. Aslında karşı tarafa gergin laflar söylenir ama şehrin verdiği karakter yapısıyla birleşerek bu eylemini gülerek gerçekleştirir. Ne kadar karşı taraf anlamasa da en azından Aslan burcu kendini rahatlatır.

Sadece egoist olarak görülmemesi gereken burcun en iyi yanı pozitif olmalarıdır. Kendilerini her zaman ön planda tutmayı başarırlar. Şimdi şehrin gücüyle birleştiğinde çıkabilecek karakteri siz düşünün.

Akıl Oyunları Denildiğinde Başak Burcu

Akıl Oyunları Denildiğinde Başak Burcu
Akıl Oyunları Denildiğinde Başak Burcu

Toprak grubunun zekasını taşıyan Başak burçları, bulundukları ortamlarda disiplinli yapılarıyla anında kendilerini ele verirler. Aşırıya kaçtığında adeta takıntı haline gelen davranışlarıyla ve titiz olmalarının yanı sıra gurur duyan yapıları Samsun devreye girdiğinde işleri değiştirebilir. Rahat ve bir o kadar da dikkatli tavırlarıyla karşısındaki kişiler üzerinde akıl oyunları kurabilir. Tamamen kendisiyle gurur duydukları alan titizlik gibi alanlar değil de başarıdır.

Genelde çekingen yapıya sahip olan Başak burçları zamanla sizi şaşırtır. Bu şaşkınlığın üzerine Samsunlu Başak burcunun olduğu yerde ortaya çıkan sohbet ve muhabbetin koyuluğunu tahmin edebilirsiniz.

Dengeyi Kuramayan Terazi Burcu

Dengeyi Kuramayan Terazi Burcu
Dengeyi Kuramayan Terazi Burcu

Dengeli olarak bilinen Terazi burçları için en baştan söylenecek şey Samsun söz konusu olduğunda ayrı bir dengesiz yapıya bürünmeleridir. Hayatlarında ve ilişkilerinde her zaman dengenin söz konusu olduğunu söyleyebilirdik. Ancak bu tamamen karakter olarak değişime girer. Çünkü bir Samsunlu tamamen o an aklına ne gelirse uygulama taraftarıdır. Bu yüzden asla dengeyi sağlayamaz.

Kadınlar açısından önemli bir noktaya da değinelim. Sevdiği zaman sonuna kadar giden Terazi burçları, yine aynı düşünceyi taşırlar. Zarif ve saygılı olan tavırları ile kendilerini öne atan teraziler için Samsun ruhunun birleşmesiyle ortaya biraz da bu gücü kullanabilme yeteneği çıkmaktadır.

İntikam Listesinin Sahibi Akrep Burcu

İntikam Listesinin Sahibi Akrep Burcu
İntikam Listesinin Sahibi Akrep Burcu

Su grubunun en acımasız ve korkutucu burcu olan Akrepler, ilk duyulduğunda bile insana kendini koruma içgüdüsü oluşturur. Kararlı, inatçı ve intikam duygusuyla mutlu olan bu burçlar bir hayli zordur ve insanı tedirgin edebilirler. Çekici ve tutkulu olmalarıyla iyi özelliklerini ortaya çıkarmakta çekinmezler ve bütün davranışlarının altında her zaman bir kurgu vardır. Hırs ve güç elde etmek adına oluşturdukları ateşi, içlerinde durduramazlarsa zarar kendilerine dönebilir. Şimdi bu kadar göz korkutan bir burcun Samsunlu olduğunu dile getirmekten biraz çekinebiliriz.

Akrepler, laflarını esirgemeyecek yapıya bürünerek, karşı tarafa ne kadar kendilerini iyimser gösterseler de bu oyun davranışları tamamen Samsun’dan kaynaklıdır. Enerjik yapılarını da göz ardı etmeyelim. Bu sayede güzel arkadaşlıklar kurabilirler. Ancak yine de çok kapılmadan uyarıyı yapmak lazım. Bu kişi akrep burcu ve Samsunlu biriyse bir yandan eğlenirken diğer yandan intikam alınacaklar listesine eklenebilirsiniz.  

Değişimin Kendisi Yay Burcu

Değişimin Kendisi Yay Burcu
Değişimin Kendisi Yay Burcu

Kendini beğenişler listesinin başında yer alan Yay burçları, yakından tanınmadığı sürece hiçbir zaman ilk an da sevilmezler. Kendilerine karşı hissettikleri gücen sayesinde her zaman dışardan tepki almaya meyillidirler. Hemen hemen narsist yapıya dönük kişilikleri bazı Yay burçları için daha makul oranda kalabilir. Ancak burada devreye giren Samsunlu bir Yay burcu tamamen değişim gösterebilir. Aksine daha sevecen olan bu burçlar sadece kendini seven değil etrafındakileri de seven bir burç haline dönüşebilir. Bulunduğu alanda öncü olmak istedikleri için anlaşılamaz burç olmaları ise Samsun ile birleştiğinde daha masum kişiliğe bürünebilir. Çünkü bu şehir tamamen içten gelen davranışları yansıtır.

Sınırları Aşan Oğlak Burcu

Sınırları Aşan Oğlak Burcu
Sınırları Aşan Oğlak Burcu

Direnişin kendisi olan Oğlak burçları, her zaman yükseklere ulaşmayı ve zirvede kalmayı hedefler. Ayrıca çok fazla meraklı olan bu burç, çoğu zaman bu huyundan dolayı etrafındaki kişilerden tepki görür. Ancak bu olumsuz özelliğin dışında pek kötü bir şey bulunmayan Oğlak burcunun en iyi özelliği ise kararlı olmaları ve bu yolda ilerlemeleridir. Sabırlı ve sorumluluk duygusu ile yaşamlarını sürdüren oğlaklar, yaşamlarında dengeye muhtaçtır ve bu dengeyi kuramazlarsa özel hayatlarında sarsıntı yaşayabilirler.

Bu analizden sonra Samsunlu Oğlak burcunu söylersek şunları diyebiliriz; tamamen hayatı akışına bırakan, kararlı devam ettiği yolda bazen heyecan katmak için sınırı aşan ve özel hayatlarına yaşadığı heyecanı neşeyle yansıtan bir burç olarak dönüşebilir.

İradenin Gücünü Yansıtan Kova Burcu

İradenin Gücünü Yansıtan Kova Burcu
İradenin Gücünü Yansıtan Kova Burcu

Hava grubuna dahil olan Kova burcu, her zaman iradeli yapısıyla bulunduğu ortamda kendini konuşturur. Hayatında her zaman ilerlemeyi hedef alan kovalar, kendilerine yeni fırsatlar yaratmakta oldukça başarılıdır. Dışarıdan bakıldığında ciddi bir tavır sergileseler de yardıma muhtaç olan birine anında yetişebilecek kadar samimi yapıları vardır.

Bu kadar övdükten sonra akla gelen en kötü özellikleri ise ihmalkar davranışlarıdır. Yapısal olarak rahat olduklarından dolayı, sorumluluk duygularının az olduğunu da söyleyebiliriz. Her zaman bağımsız düşünce yapısını taşıyan kovalar, hiçbir zaman kendilerini kafesteymiş gibi hissetmek istemezler.

Peki bu burç bir de Samsunlu olursa nasıl bir karakter ortaya çıkar?

Kendilerine yeni fırsatlar yaratırken eli ayağına dolanan bir burca dönüşebilirler. Çünkü her zaman acele olmak ve hızlı iş bitirmek bir Samsunlu için en iyisidir. Yardımsever olan bir burç olduğundan bahsetmiştik. Bu durumda bu hassasiyet ortadan kalkar ve herkes için olan bu yardım, tamamen kişiye göre değişen yardıma dönüşür. Unutmamanız gereken bir şey varsa o da bir kova ile güzel vakit geçirmek için hesap sormamanız gerekirken Samsunlu kova burcuna asla hesap sormamanız gerektiğidir.

Tozpembe Hayatların Sahibi Balık Burcu

İradenin Gücünü Yansıtan Kova Burcu
İradenin Gücünü Yansıtan Kova Burcu

Aşırı duygusal bir yapıya sahip balık burçları, karşısındaki kişiye oldukça anlayışlı davranırlar. Çoğu zaman iyi niyetinin suiistimal edildiği burç olmasından dolayı çoğunlukla üzülen kişi olabilirler. Sezgisel yaklaşımları ile bulundukları ortamda kendilerini anında belli ederler ve yaşamlarında öncelikler hep huzuru kovalamak olur. Su grubunda yer alan Balık burcunun genel yapısı neşeli ve kibar tavır sergilemektir. Ancak kırılgan yapısı yönüyle de gerçek hayata bakışları her zaman daha realist yaklaşımlarla olur. Hayal kurmadan yaşamayan yönleriyle çoğu zaman tozpembe düşüncelere de kapılabilirler.

Şimdi Samsunlu Balık burcundan bahsetmek gerekirse; o kadar çok saf ve temiz kalplidirler ki sadece muzip yanlarını ortaya daha çok çıkarırlar. Yani Balık burcunu Samsunlu olmak bile bir nevi kurtaramıyor.

Bir yorum yazmaya başla
Yorum
İsim
Mail adresiniz