Tavla tutkunları şampiyonluk için Lovelet’te yarıştı

Lovelet Outlet'te 27-28 Nisan tarihinde gerçekleşen ve büyük bir heyecana sahne olan 4. Lovelet Tavla Turnuvası finali sonuçlandı

0

Tavla tutkunlarının heyecanla beklediği ve bu yıl dördüncüsü düzenlenen Lovelet Tavla Turnuvasında sona gelindi. 27-28 Nisan tarihinde Lovelet Outlet’te düzenlenen eğlenceli ve rekabet dolu turnuva birçok kişi tarafından yoğun ilgiyle karşılandı

Turnuvayı kazananlar alışveriş merkezinde kullanabilecekleri, hediye çeki verildi. Birinciye 1000 TL, ikinciye 750 TL ve üçüncüye 500 TL değerinde hediye çeki verilirken, tavla turnuvasında; birinci Ufuk Güngör, ikinci Yunus Emre Çolak ve üçüncü Mehmet Kumbasar oldu.

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi 4 mevsim Outlet olma özelliğiyle Giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden, mobilyaya kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olarak indirimlerinin yanı sıra yaptığı etkinlikler ve kampanyalar ile de adından söz ettirmeye devam ediyor.

- Reklam -

Lovelet Outlet Alışveriş merkezi Özgün konsepti, mimarisi ve nefes aldıran açık alanlarıyla ziyaretçilerine farklı bir alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X