5. Tiyatro Köyü Buluşması Samsun’da

0

Karadeniz Tiyatrolar Birliği Derneği’nin (KATİB) bu yıl 5.’sini düzenlediği Tiyatro Köyü Buluşması, Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi’nde başladı

Karadeniz Tiyatrolar Birliği Derneği tarafından bu yıl 5.’si düzenlenen Tiyatro Köyü Buluşması, deneyimli konukları ve birbirinden renkli atölye çalışmaları ile tiyatroseverlere kapılarını açtı. 23 Temmuz’a kadar devam edecek etkinlik, insanların eğlenirken aynı zamanda öğrenebileceği, tiyatronun birçok farklı alanına dair atölye çalışmalarını içeriyor.

ÜNLÜ İSİMLER YER ALIYOR
Karadeniz’in birçok kentinden özel tiyatroların ve sanatevlerinin de katıldığı etkinlikte, Oyuncu-Yazar Tamer Levent’in yaratıcı drama, Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Özgür’ün tiyatro yöneticiliği, Oyuncu-Yazar Kadri Özcan’ın temel oyunculuk, oyunculuk ve yaratıcı drama eğitmeni Erdoğan Eğmen’in tiyatro makyajı, oyuncu-yönetmen Hakan Yavaş’ın clown oyunculuğu ve tasvir sanatçısı Emine Gül Civelek’in Karagöz Hacivat tasvir atölyeleri bulunuyor. Tiyatronun duayen isimlerinin de katılarak destek verdiği etkinlik üç gün boyunca devam edecek.

- Reklam -

KATİB’in düzenlediği etkinlik 23 Temmuz tarihinde son bulacak.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X