8. Çocuk Bilim Kültür Eğlence Şenliği başlıyor

1

Atakum Rotary Kulübünün düzenlediği 8. Çocuk Bilim Kültür Eğlence Şenliği gerçekleşiyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezinde düzenlenecek olan şenlikte çocuklar bilimi eğlenerek öğrenecek…

Bilim tiyatrosu dışında çeşitli etkinliklerinde yer aldığı 8. Çocuk Bilim Kültür Eğlence Şenliği 14 Ekim Pazar günü saat 10.00 – 18.00 saatleri arasında Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezinde gerçekleşecek.

ÇOCUKLAR UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞAYACAK

- Reklam -

Bilim Tiyatrosu, Uzay Çadırı, Palyaço ile eğlenceli yarışmalar, Yüz boyama etkinliği, Sihirbaz Gösterisi ve Şişme Oyun Parkları ile çocuklar unutulmaz bir gün geçirecek.

14 Ekim Pazar günü saat 10.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan “Çocuk Bilim Kültür Eğlence Şenliği” giriş ücreti 1 TL’dir. Bilim Tiyatro gösterisi aynı gün iki seans olarak ilki 12.00’da ikinci seans ise 15.00’da çocuklar buluşacak.

“Bilim Tiyatrosu” ile minikler farklı bir gün yaşayacak. Sahne alan tiyatro oyuncuları yaptığı deneylerle, öğrencilere bilimi somut bir şekilde gösterilecek. Samsunlu çocuklar bir yandan eğlenirken, aynı zamanda deneylerle de bilgilendirilecek.

Bu organizasyonun geliri ile Lösemili çocuklar ve ailelerinin konuk edildiği Lösam Nadep Konuk Evinin eksikleri giderilecek.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X