Cumhuriyet coşkusu Lovelet’te gerçekleşti

0

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Lovelet Alışveriş Merkezi’nde (Lovelet AVM) gerçekleştirilen birbirinden keyifli etkinlikler ile Cumhuriyetimizin 95. yılını büyük bir coşku ile kutladı

Düzenlediği etkinliklerle bayram coşkusu yaşatan Lovelet Alışveriş Merkezi açılışını 10. Yıl marşı ile gerçekleştirdi. Atatürk’ün sevdiği şarkılar ve Cumhuriyet marşlarıyla başlayan etkinlikte Hasköy Cumhuriyet İlkokul öğrencilerinin özel kostümleri ile halk danslarıyla büyük beğeni alırken Doğa Koleji’nin bando gösterisi ile devam eti.

Doğa Koleji’nin bando gösterisi AVM ziyaretçileri tarafından büyük beğeni toplayarak ve yoğun istek üzerine tekrar gösterileri gerçekleştirdi. Mafem Eğitim Kurumlarının Cumhuriyet geçleri korosu marşlardan oluşan performansları alkışlarla sona erdi.

- Reklam -

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi 4 mevsim Outlet olma özelliğiyle Giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden, mobilyaya kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olarak indirimlerinin yanı sıra yaptığı etkinlikler ve kampanyalar ile de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X