İlk İş Babalık Platformu Babalar ve Çocukları ile buluşuyor

0

Geleceğe sağlam adımlarla ilerleyen çocukların yetişmesi ve bu sebeplerle daha çok babaya ulaşmak için hafta sonu  ‘Babalar ve çocuklarıyla’ bir araya geliyor

2017 yılında kurulan İlk İş Babalık Platformu, çocuğun büyümesi, gelişimi ve bakımında babaların rolü ve önemine dikkat çekmek için, “ilgili babalık” konusunda farkındalık oluşturmak, geleceğe sağlam adımlarla ilerleyen çocukların yetişmesi ve bu sebeplerle daha çok babaya ulaşmak için 21-22 Nisan tarihlerinde saat 10.00 – 21.00 arası Atakum DSİ karşısında yer alan Yeşilyurt AVM’de Babalar ve çocuklarıyla bir araya geliyor.

İlk İş Babalık Platformu tarafından organize edilen sürpriz oyun ve etkinlikler sizleri bekliyor.

- Reklam -

2017 yılında kurulan İlk İş Babalık Platformu, Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nın (AÇEV) Baba Destek Programını tamamlayan babalardan oluşuyor. Çocuğun gelişimi ve bakımında babaların rolü ve önemine dikkat çeken İlk İş Babalık Platformunun odaklandığı en temel amaç ise “ilgili babalık” konusu. İlk İş Babalık Platformu Samsun’da düzenlediği farkındalık yaratan etkinliklerle geleceğe sağlam adımlarla ilerleyen çocukların yetişmesi için daha çok babaya ulaşmayı ve ilgili babalık konusunun tüm Samsun halkı tarafından benimsenmesini ve yaygınlaştırılmasını hedefliyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X