Samsun İnşaat Fuarında “Havuz İmalatları” semineri düzenlendi

0

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube (MMO) TÜYAP Samsun İnşaat Fuarı 2018’de üyelerine ve sektör katılımcılarına yönelik “Havuz İmalatları” semineri düzenlendi

Seminerde “Ulusal Havuz Enstitüsü (UHE) Yönetim Kurulu Başkanı” ve “Sankurt İnş. Tic. ve A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi” İnş. Yük. Müh. Korcan KURTOĞLU “UHE’nin 1995 tarihinde 19 kurucu üye ile kurulduğunu, UHE hakkında genel bilgi, UHE’nin sektörü ve tüketiciyi bilinçlendirmek amacı ile seminerler, paneller ve konferanslar düzenlediğini” söyleyerek seminerde katılımcılara “Havuz suyu hazırlık tesisi, Filtrasyon, Dezenfeksiyon ve Otomasyon Sistemleri” sistemleri hakkında detaylı bilgi aktarmıştır.

Seminerin ardından TÜYAP Samsun Bölge Müdür Server SEÇER tarafından seminere ve fuara verilen destekten dolayı MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu adına MMO Samsun Şube Başkan Yardımcısı Özkan ER’e plaket takdim edilmiş olup ardından MMO Samsun Şube Başkan Yardımcısı Özkan ER tarafından “UHE Yönetim Kurulu Başkanı” ve “Sankurt İnş. Tic. ve A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi” İnş. Yük. Müh. Korcan KURTOĞLU’na teşekkür plaketi vermiştir.

- Reklam -

Seminer ile ilgili basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir GÜRKAN “Samsunumuzun eskiden bir fuar kenti olduğunu, TÜYAP ile fuar kenti olma özelliğinin yeniden canlandığını, inşaat sektörünün üyelerini ilgilendiren bir alan olduğundan dolayı bu fuarı Oda olarak önemsediklerini” söylerken GÜRKAN “UHE Yönetim Kurulu Başkanı” ve “Sankurt İnş. Tic. ve A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi” İnş. Yük. Müh. Korcan KURTOĞLU’nun Havuz İmalatları konusunda değerli bilgilerini üyelerimize ve sektör katılımcıları ile paylaştığından dolayı mutlu olduklarını” ifade etti.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X