Türk Yıldızları'ndan açıklama var!

0

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle 19 Mayıs günü Doğu Park’ta gösteri uçucu yapan Türkiye’nin gururu Türk Yıldızları hava şartları nedeniyle gösterisini kısa kesmek zorunda kaldı.

Gösteriyle ilgili Samsunlular sosyal medya’dan “kısa sürdü, Türk Yıldızları bu değil, uzun süredir Türk Yıldızlarını bekliyorduk, böyle kısa sürmemeliydi vb. açıklamalarda üzüntülerini dile getirirken Türk Yıldızları ekibi ise konuyla alakalı bir açıklık getirdi.

İşte o açıklama: “Değerli Samsunlular, sizinde gördüğünüz üzere olumsuz hava koşulları nedeniyle meteoroljinin limitlerimiz altına inmesi sonucu aylardır beklediğimiz ve günlerdir hazırlandığımız gösterimizi kısa kesmek zorunda kaldık. Seyirci güvenliği ve uçuş emniyetinin bizler ve sizler için ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor, en kısa sürede tekrar buluşmak dileğiyle…
Doğupark’a gelen, gelemeyen tüm halkımıza sonsuz teşekkürler…”

- Reklam -

Bu açıklamadan sonra yine sosyal medya üzerinden Samsunlular Türk Yıldızlarına teşekkür ederken, en yakın zamanda tekrar Samsun’a beklediklerini ifade ettiler.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X