SBB Konservatuvarı’nda kayıtlar başladı

0

Sanat camiasına önemli isimler kazandıran Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’ne yeni dönem ön kayıtları bugün başladı

Cumhuriyet döneminin ilk belediye konservatuvarı olan Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü 2018-2019 öğretim yılı ön kayıtlarına başladı. 1979 yılından bu yana verdiği eğitimle, sanat camiasına önemli isimler kazandıran Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü kayıtları hakkında bilgi veren Bölüm Başkanı Avni Rakop, iki aşamalı sınav yaptıklarını söyledi.

7 EKİM’DE SONA ERECEK

Hem çocuk hem de yetişkin bölümü açtıklarını ifade eden Rakop, “Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü 2018-2019 öğretim yılı ön kayıtlarına başladı. Kayıtlarımız 7 Ekim’de sona erecek. Ön kayıttan sonra öğrencilerimize sınav yapıyoruz. Bir oturumda iki aşamalı yaptığımız, sınavda başaralı olan öğrencilerimizin kaydını yapıyoruz. Çocuk bölümünde 9-13 yaş arası çocukları, yetişkin bölümünde ise 14 yaş ve üstünü alıyoruz. Hafta sonları çocuklara, hafta içi 4 gün ise yetişkinlere ders veriyoruz. 4 yılın sonunda başarılı olan öğrencilerimize diplomalarını alıyor” dedi.

YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Her kayıt döneminde yoğun bir ilgi ile karşılaştıklarını ifade eden Rakop, “Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı’na başvurular her zaman yoğun oluyor. Bu sene de yoğun bir başvuru bekliyoruz. Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı’nda ayrıca oldukça profesyonel bir kadro ile çalıştığımız da belirtmek istiyorum” diye konuştu.

BİLGİ VE ADRES

Detaylı bilgi ve başvuru için 0362 231 60 43 – 0505 779 66 31 – 0505 779 66 30 telefon numaralarından ya da Kale Mh. Kazım Paşa Cd. Anakent İş Merkezi No. 25’de bulunan Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı bölümünden direkt ulaşabilirsiniz.

 

 

- Reklam -

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X