Oğuzhan Koç, Piazza Samsun’da hayranlarıyla buluştu

0

Oyuncu ve pop müziğinin sevilen sesi Oğuzhan Koç, Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde hayranlarıyla bir araya geldi

Oğuzhan Koç, Samsun Piazza AVM’de buz pisti üzerine hazırlanan sahnede sevilen şarkılarını Samsunlular için seslendirdi. Sempatik tavırları ve şarkılarıyla büyük beğeni topladı.

Başarılı sanatçı Oğuzhan Koç, mini konser etkinliğiyle Samsun Piazza’da sevenleriyle buluştu.

- Reklam -

Konser öncesi düzenlenen basın toplantısında konuşan Oğuzhan Koç, “Samsun’a ilk kez geldim. Birçok yere gittim ama bir türlü Samsun’a gelemedim. Bugün fırsat oldu. Samsun’un pidesi çok meşhurmuş. Konserden sonra pideyi neresi en güzel yapıyor, orayı bulmaya çalışacağız. Çok güzel bir konser olacak. Burada olduğum için çok mutluyum. Çok büyük bir kalabalık beni bekliyor. Ben de sahneye çıkıp onları olabildiğinde eğlendireceğim. Konserin ardından da ekibimle beraber Samsun turu atacağız” dedi.

Başarılı sanatçı Oğuzhan Koç, mini konser etkinliğiyle Samsun Piazza’da sevenleriyle buluştu.

Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Oğuzhan Koç, sevilen parçalarını seslendirdi. Konsere gelenler de zaman zaman eşlik etti. Zaman zaman hayranların yanına giden sevilen isim Oğuzhan Koç, konsere gelenlerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

Fotoğraflar Galeri bölümüne yüklenecektir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X