Mutluluk Zamanı Filmi Oyunculu Gösterim Samsun Piazza AVM’de

0

Yılın beklenen romantik komedi filmi ‘Mutluluk Zamanı’nın başrol oyuncuları Elçin Sangu ve Barış Arduç, Samsun’da hayranlarıyla Piazza AVM’de buluşacak

Sinemaseverlerin heyecanla beklediği, eleştirmenlerin yılın romantik komedisi olarak nitelendirdiği filmin Elçin Sangu ve Barış Arduç’un katılacağı ilk oyunculu gösterimi 12 Kasım Pazar günü Samsun Piazza’da olacak.

“Mutluluk Zamanı” filmi 10 Kasım’da vizyona giriyor

- Reklam -

Kiralık Aşk dizisi ile izleyenlerin gönlünde taht kuran, televizyonda yakaladıkları uyumu sinemada da sürdüren Elçin Sangu ve Barış Arduç’un başrollerini Cengiz Bozkurt ile paylaştığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı, senaryosunu ise ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer’in kaleme aldığı “Mutluluk Zamanı” filmi 10 Kasım’da vizyona girecek.

Yılın beklenen romantik komedi filmi ‘Mutluluk Zamanı’nın başrol oyuncuları Elçin Sangu ve Barış Arduç, Samsun’da hayranlarıyla Piazza AVM’de buluşacak. Sinemaseverlerin heyecanla beklediği, eleştirmenlerin yılın romantik komedisi olarak nitelendirdiği filmin Elçin Sangu ve Barış Arduç’un katılacağı ilk oyunculu gösterimi 12 Kasım Pazar günü Samsun Piazza’da olacak.

Kültürel ve sanatsal etkinlikleriyle Samsunlu ziyaretçilere hizmet veren Samsun Piazza AVYM, Cinemaximum sinema salonunda yapılacak özel film gösterimi öncesinde Elçin Sangu ve Barış Arduç’u sevenleri ile bir araya getirecek. Sinemaseverler, film öncesi ünlü isimler ile sohbet edip fotoğraf çekinme imkanı da bulacak.

Samsun Piazza özel gösterimi; 12 Kasım Pazar günü saat 13.30’da başlayacak. Ünlü isimler saat 13.00’da Cinemaximum alanında ziyaretçiler ile bir araya gelecek.

Filmin Konusu; Mutluluk Zamanı, kusursuz bir hayata sahip olan Mert (Barış Arduç) ve heykeltıraş Ada’nın (Elçin Sangu) sürpriz bir şekilde yollarının kesişmesini konu alıyor. Filmde Ada’nın ağabeyi Tarık’ı sevilen oyuncu Cengiz Bozkurt canlandırıyor. Kendisini hep kaybeden olarak gören Tarık’ın hayatı Mert’le tanıştığında beklemediği sürprizler yaşamasına neden olacak. Asıl sevginin, mükemmeliyette değil kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı ‘Mutluluk Zamanı’ filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi ‘Mükemmel’ hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada’nın (Elçin Sangu) hikayesi en romantik haliyle beyaz perdeye aktarılıyor. Kaynak: “Mutluluk Zamanı” filmi 10 Kasım’da vizyona girecek.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

X